KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351152

nr 1335 1152

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, damporträtt. Olja på pannå, 90x71 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

tisdag 7 juli 2020
kl 02:06:25

  • Tema
  • 7 jul

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja