KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524372

nr 1352 4372

Eric Olof Nilsson

(1888-1960), Sverige

Blandteknik, 3 st, Hus & tåg, Signerade. Motivet: 12x14 - 25x20

Utrop:

500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:08:20

Eric Olof Nilsson

Läs mer om Eric Olof Nilsson
Lis Husberg (f. 1920)