KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612023
nr 1261 2023
Dan Lindstrand
(1904-1983), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 34x26
Dan Lindstrand, svensk målare född 1904, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:38:09
300 kr
350 kr