KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177426

nr 1417 7426

Oidentifierad konstnär. "Den blå pojken/The blue boy". Nutida kopia efter Thomas Gainsborough. Ej signerad. Olja på duk, 50x40cm, yttermått inklusive ram: 62x52cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:18:11