KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242162
nr 1324 2162
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Signerad, Slussen, 1951. Olja på pannå, 27x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:21:30
3/5 08:14:49
800 kr
4/5 19:16:30
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt