ART / Lithographs / Litograph 7954515
nr 795 4515
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel, 328/350, signed, subject size: 68x47,
LITOGRAPH (F), Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), 328/350, signerad, motivets mått: 68x47
1500
SEK 1100
Monday December 3 2012
at 19:35:22
30/11 09:13:20
1.000 kr
30/11 20:56:56