KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688046

nr 1468 8046

Arne Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 54x40, yttermått inklusive ram: 58x45 cm

Arne Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:31:32

23/5 23:33:46 1      Vinnande bud

Arne Björkegren

Läs mer om Arne Björkegren