KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235611

nr 1423 5611

Ingemar Tingström

(1922-2010), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 66. Olja på pannå, 19x34cm, yttermått inklusive ram: 25x41cm

Ingemar Tingström, svensk bildkonstnär född 1922, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:44:09

2/10 12:24:23 1      200 kr
4/10 19:34:46 2      Vinnande bud

Ingemar Tingström

Läs mer om Ingemar Tingström