KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903103

nr 1390 3103

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:58:07

7/4 05:45:54 1      100 kr
12/4 18:52:40 2      Vinnande bud

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud