KONST / Litografier / Färglitografi 16306384

nr 1630 6384

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Signerad, numrerad 35/250, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x39 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:58:06

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni