KONST / Litografier / Färglitografi 13138204
nr 1313 8204
Leif Tjerned
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 117/360. Motivet: 63x46cm
Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:36:41
15/3 10:04:13
150 kr
16/3 18:06:05
Leif Tjerned
Läs mer om Leif Tjerned