KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16657143
nr 1665 7143
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Gouache, "Duvan i konstnärens trädgård". Signerad. 17x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:14:35
9/12 17:32:07
Gouache