KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16353194

nr 1635 3194

Blandteknik

Werner Pfeiffer (f. 1937), Tyskland. Signerad, 10 st, yttermått inklusive ram: 20x15 ca

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 21:01:39