KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9939455
nr 993 9455
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Badande kvinna, signerad, 25x33
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:28:43
5/11 08:05:28
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt