KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 4397046

nr 439 7046

Skulptur

Madonnastatyett, i Etui, replika, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 21

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 20 november 2006
kl 17:48:25