KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507404

nr 1550 7404

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

"utsegling", Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 32x35 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:51:17

29/6 20:57:24 1      Vinnande bud

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson