KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14324161
nr 1432 4161
Etsning
efter Carl Larsson, Erik Axel Karlfeldt. Bladets mått: 27x20, oramat löst blad. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:26:03
100 kr
200 kr