KONST / Litografier / Färglitografi 12498243
nr 1249 8243
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 214/250. Motivet: 30x21
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:07:56
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)