KONST / Litografier / Färglitografi 14807488
nr 1480 7488
Lotti Ringström
(f. 1942), Sverige
Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 52/75, daterad 1987. Bladets mått: 84x64 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Liselott, Lotti, Ringström, svensk bildkonstnär född i Katrineholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:50:10
100 kr
150 kr
200 kr
Lotti Ringström
Läs mer om Lotti Ringström