KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188036
nr 1418 8036
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Pröva sina vingar". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 142x102 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:20:40
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr