KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898077
nr 1389 8077
Thor Hellström
(1894-1894), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1930. Olja på duk, 53x65cm, yttermått inklusive ram: 68x80cm
Thor Hellström, svensk bildkonstnär född 1894, död 1894 .
Utrop:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:43:28
Thor Hellström
Läs mer om Thor Hellström