KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455610

nr 1245 5610

Oidentifierad konstnär. Fiskeläge, signerad A Nilsson. Olja på duk, 44x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:20:41

31/3 18:30:02 1      100 kr
1/4 17:46:08 2      Vinnande bud