KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15028127
nr 1502 8127
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad Holmer. Olja på duk 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 81x71 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:59:24
14/11 16:14:39
300 kr
14/11 20:54:25