KONST / Oljemålningar / Olja på papyrus 15507109
nr 1550 7109
Olja på papyrus
Oidentifierad konstnär. Signerad Damenico, daterad -92, Häger. Bildmått: 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:34:58
30/6 23:29:27