KONST / Litografier / Färglitografi 12455324
nr 1245 5324
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), Stenhusen, 1995. Signerad, numrerad 6/275. Motivet: 35x49 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:00:37
28/3 10:10:05
Gunnar Larson
nr 1245 5324
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 1 april 2019 |
| 28/3 10:10:05 | 1 | Vinnande bud |