KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7563092

nr 756 3092

Akvarell

Emma Åkerman, pojke med ryggsäck, monogramsign. , motivets mått: 47x42

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:29:04