KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14534124
nr 1453 4124
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Morgontoilett. Signerad, daterad 1951. Akvarell, 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 51x45 cm
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:43:22
5/3 22:54:28
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg