KONST / Litografier / Färglitografi 15842005
nr 1584 2005
Michel Macréau
(1935-1995), Frankrike
"Veaux Nouvelles". Signerad och numrerad 31/50. Färglitografi. Bladets mått: 56x83 cm, yttermått inklusive ram: 73x97 cm
Michel Macréau, fransk konstnär född 1935, död 1995.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:21:21
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)