KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16326192
nr 1632 6192
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Elefant. Signerad, ET-upplaga. Bildmått: 15x10 cm. Bladets mått: 23x18,5 cm, oramat löst blad
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:10:27
100 kr
200 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson