KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803441
nr 1380 3441
Homero, Signerad. Olja på duk, 76x38, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:25:01
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr