KONST / Litografier / Färglitografi 16449076
nr 1644 9076
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 74/150, daterad -87, eka. Färglitografi, bildmått: 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 60x78 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 23 september 2024
kl 19:46:26