KONST / Litografier / Färglitografi 10368129
nr 1036 8129
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 165/ 200, signerad, motivet: 36x20
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:37:04
8/5 15:27:30
300 kr
9/5 19:32:04
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd