KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 14088426
nr 1408 8426
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Blyertsteckningar, 3 st. Djur, bladets mått: ca 18x13. Signerade, oramade
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:18:27
15/7 16:54:03
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel