KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15763597
nr 1576 3597
Kolteckning
Karin Levander, Originalteckning till fadern Hans Levanders bok "Thoman Mann". Signerad, daterad -64. Bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 57x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:54:33
6/11 20:45:17