KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8474090
nr 847 4090
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Slussen, signerad, 1918, 55/100, motivets mått: 36x25
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:27:41
14/9 23:09:01
16 sep
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg