KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965496
nr 1496 5496
Oidentifierad konstnär. Metallfågel, ej signerad, oramad. Olja på duk, 85x85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:07:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr