KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783627

nr 1678 3627

Mary Dambiermont, Signerad. Olja på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 86x125 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 februari 2025
kl 20:26:52