KONST / Skulptur & konsthantverk / Golvskärm 7383100

nr 738 3100

Golvskärm

3 delar, Kina, 1800-tal, lackarbete, skurna träsniderier, längd: 136, höjd: 122

Kondition: skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 januari 2012
kl 18:11:10

30/1 10:49:39 1      Vinnande bud