KONST / Litografier / Färglitografi 15369101
nr 1536 9101
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 63x86cm, yttermått inklusive ram: 73x103cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:29:36
6/4 15:21:08
24 apr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann