KONST / Litografier / Färglitografi 15029179
nr 1502 9179
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 6/50. Färglitografi, bildmått: 50x83 cm, yttermått inklusive ram: 67x97 cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:14:24
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr