KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6856205

nr 685 6205

Akvarell

signerad, landskap, 16x11

Utrop:

200 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:36:12

7/3 14:40:31 1      100 kr
7/3 14:54:25 2      Vinnande bud