KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12043554
nr 1204 3554
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Café i Funchal, signerad, 1969. Olja på duk, 32x40
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:13:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann