KONST / Litografier / Grafiskt blad 16359008
nr 1635 9008
Grafiskt blad
Gudrun Kreienbrink, "Ballerina". Signerad, numrerad 85/100, Giclee fine art. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55
10/8 08:32:11