KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12066308

nr 1206 6308

Anthony O'Carroll

(f. 1942), Irland

Etsning, "Ceremonial". Signerad, numrerad 63/100. Bladets mått: 33x34 cm

Anthony O'Carroll, iländsk svensk bildkonstnär född 1942, sedan 1971 bosatt och verksam i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:54:16

23/9 10:33:29 1      100 kr
24/9 19:36:47 2      Vinnande bud

Anthony O'Carroll

Läs mer om Anthony O'Carroll