KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11978048

nr 1197 8048

Akvarell

signerad E Bodman, Stockholmsmotiv, Vy mot Södermalm, 26x33 cm

Utrop:

300 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 18:53:47

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm