KONST / Litografier / Färglitografi 13767367

nr 1376 7367

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 7/95. Motivet: 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 60x81 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:58:07

31/1 22:26:15 1      100 kr
1/2 19:57:25 2      Vinnande bud