KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14762172
nr 1476 2172
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Komposition, Signerad. Blandteknik, 15x18 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:38:09
20/6 18:40:06
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad