KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253218
nr 1625 3218
Robert Melin (1963), Kvinna på häst. Signerad, daterad -98. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 125x172 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:32:05
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr