KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099044

nr 1209 9044

Oidentifierad konstnär. Signerad Lund. Barn. Olja på duk, 51x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 oktober 2018
kl 19:42:24

4/10 13:15:45 1      100 kr
6/10 17:13:20 2      Vinnande bud

All världens barn (Lisa Larson)