KONST / Litografier / Litografi 8181105
nr 818 1105
Litografi
Göran Boström, 181/220, signerad-94, motivets mått: 30x40
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:06:10
100 kr
250 kr